Farní pouť do Nepomuku

V sobotu 2. června se uskuteční farní pouť do Nepomuku, rodiště sv. Jana Nepomuckého. Na místě, kde se narodil pozdější kněz Jan, který dobře spravoval svěřené úkoly, neprozradil tajemství, byl zničen státní mocí, je možné prosit za naši vlastní svatost a pravdivost života, za vzájemné vztahy, za dobré fungování církve ve společnosti, či za nová povolání ke kněžství z naší farnosti. Farní pouť je také příležitostí vzájemně se posílit při putování životem, společně pobýt a více se poznat.

 

Způsoby dopravy do Nepomuku:

 

  • Individuálně autem
  • Společně na motorkách. Domluva prostřednictvím manželů Horákových
  • Společně autobusem. Odjezd v 10 hodin od Komunitního centra. Cena za obě cesty 300 Kč. Návrat večer opět ke Komunitnímu centru. Zájemci o tento způsob dopravy, ať se přihlašují u Ludmily Vyskočilové.
  • Společně vlakem. Sraz v 8 hodin na nástupišti - nádraží Praha - Smíchovské nádraží, a to buď s individuálně zakoupenou jízdenkou a nebo bez ní, ale s tím, že jste dopředu nahlásili zájem o hromadnou jízdenku. Odjezd rychlíku (směr Plzeň) je v 8:10 a návrat vlakem na Hlavní nádraží je plánován na 19:31. Zájemci o hromadnou jízdenku, ať se nahlásí opět u paní Ludmily Vyskočilové.

 

Předběžný program pouti v Nepomuku

 

10:30 - 12:30    Společné putování od nádraží s modlitebními zastaveními

12:30 - 13:30    Mše svatá

14:00 - 15:00    Oběd

 

Během putování a po obědě bude připraven program i pro děti.